Address: 1077 W Cordova, Vacncouver, BC
Email Address: info@canadianimmigrations.com

ثبت شرکت در کانادا

در این نوشته میخوانیم
آخرین مطالب

ثبت شرکت در کانادا

ثبت شرکت در کانادا و اقامت و یا دریافت ویزای کارانتقال درون شرکتی یکی از محبوب ترین راه های دریافت ویزای کار کانادا ست. این ویزای کار به مدت 7 سال قابل تمدید ست و به شما در دریافت اقامت دایم کانادا کمک خواهد کرد.

افرادی که برای شرکتی کار می کنند که دارای شعبه ، و یا شرکت تابعه در کانادا است ، می توانند با کمک کارفرمای خود ، به کانادا مهاجرت کنند. طبق دستور کار اداره مهاجرت کانادا این افراد معاف از ارزیابی اثرات بازار کار معروف به المایه هستند.

شرایط دریافت ویزا

یکی از مهمترین شرایط دریافت این نوع ویزا دارا بودن حداقل یک سال سابقه کاری به صورت تمام وقت در خارج از کانادا و در یکی از شعبات شرکت کانادایی در هر جای دنیاست.

فرد علاقه مند به اقدام از این روش باید تحت یکی از دسته های زیر قرار بگیرد:

دانش تخصصی – فرد باید دارای دانش تخصصی در سطح پیشرفته ای از تخصص برای محصول ، خدمات ، فرایندها و رویه ها ، دارایی اصلی در شرکت باشد.

مدیران عملکردی – کارمندی که وظایف اصلی را که برای اهداف تجارت ضروری است ، مدیریت می کند.

مدیران کل و مدیران ارشد – مدیرعامل و مدیرانی که نقش مهمی در تصمیم گیری ارشد در شرکت دارند.

شرکتهای بین المللی که شعبه خارجی دارند و می خواهند افراد خود را به کانادا بیاورند ، ممکن است از برنامه ویزا داخل انتقال استفاده کنند و شخصیت های مهم خود را برای کار به کانادا منتقل کنند.

برخی از الزامات اساسی کسب و کارها برای اخذ ویزای انتقال داخل 

1- مدرکی مبنی بر اینکه شرکت دارای بودجه کافی برای پشتیبانی از هزینه راه اندازی است و کاملاً قادر به پرداخت حقوق کارمندان خود است.

یک برنامه كامل كسب و كار مورد نیاز است ، ما در تهیه این طرح به شما كمك می كنیم و نسخه مفصلی از چگونگی ، زمان و كجا راه اندازی مشاغل را بیان می کنیم.

مدرکی مبنی بر اینکه دفتر کار برای کمپانی در کانادا تهیه شده و یا اینکه امر تهیه مکان شرکت یا در حال انجام است.

شما می توانید از طریق دریافت مشاوره رایگان شرایط و اطلاعات تماس خود را وارد کرده تا مشاوران ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند و شرایط شما را برای مهاجرت بررسی کنند