Address: 1077 W Cordova, Vacncouver, BC
Email Address: info@canadianimmigrations.com

مهاجرت کانادا از طریق پرستار خانگی

در این نوشته میخوانیم
آخرین مطالب

مهاجرت کانادا از طریق پرستار خانگی

شغل پرستار خانگی در کانادا ، در بسیاری از استانها ، تقاضای بسیار زیادی دارد ازهمین رو هر ساله دولت کانادا سعی می کند پرستاران خانگی واجد شرایط را از سراسر جهان جذب کند تا مشکل کمبود نیروی کار در این زمینه خاص حل شود.

شما می توانید از طریق دریافت مشاوره رایگان شرایط و اطلاعات تماس خود را وارد کرده تا مشاوران ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند و شرایط شما را برای مهاجرت بررسی کنند

در تاریخ 18 ژوئن 2019 ، دولت کانادا برنامه مهاجرتی پرستار خانگی را به طور چشمگیری تغییر داد زیرا برنامه قبلی به اندازه کافی کارآمد نبود. در کنار این تغییر ، برنامه مهاجرتی پرستار خانگی قدیمی که برنامه های پرستاری از کودکان و مراقبت از افراد دارای نیازهای بالای پزشکی بود ، به برنامه پایلوت مهاجرتی پرستاران  کودک در خانه و برنامه آزمایشی نگهداری سالمند و افراد با نیاز پزشکی بالا تغییر پیدا کرد. این دو برنامه یک مسیر مستقیم برای اخذ اقامت دائم کانادا است. اما تعداد تقاضای پذیرفته شده توسط اداره مهاجرت کانادا تنها 2750 از مجموع 5،500 درخواست ارسال شده در سال است.

این دو برنامه پایلوت و یا آزمایشی جایگزین برنامه مهاجرت پرستاران خانگی برای پرستاران متخصص برای کودکان و پرستار از افراد دارای نیازهای بالای پزشکی شدند

توجه: با بسته شدن برنامه پرستار خانگی قدیمی ، اداره مهاجرت کانادا هیچ برنامه جدیدی را تحت برنامه مهاجرتی قدیمی قبول نمی کند ، پس ما در این صفحه در مورد آن صحبت نخواهیم کرد.

یک تغییر بزرگ دیگر در تاریخ 8 ژوئیه 2019 با معرفی برنامه مهاجرتی پایلوت موقت برای 3 ماه از 8 ژوئن تا 8 اکتبر 2019 اتفاق افتاد.

از طریق این برنامه جدید که در سال 2019 راه اندازی شده است ، متقاضیان علاقه مند  که شرایط لازم را دارند می توانند در صورت داشتن جاب آفر از یک کارفرمای کانادایی، مجوز کار با محدودیت شغلی ازاداره مهاجرت  کانادا را دریافت کنند .

این نوع مجوز کار کمی متفاوت از سایرمجوز هاست.

پرستاران خانگی دارای ویزای کار باز می توانند فقط به عنوان پرستار خانگی ، برای هر کارفرما و حتی در استان دیگری به جز کبک ، دراین  شغل کار کنند.

یکی از بزرگترین مزیت های این روش مهاجرت به کانادا این است که کارفرمایان نیاز به دریافت المایه برای دعوت از پرستار ندارند. و پرستاران میتوانند با ویزای کار باز به مدت دو سال در کانادا کار کنند تا در آینده از این سابقه کاری برای دریافت اقامت دائم کانادا اقدام کنند.

چه کسی می تواند برای برنامه مهاجرتی پرستار خانگی اقدام کند؟

 

داوطلبان باید حداقل 1 سال سابقه کار به عنوان پرستار خانگی کودک و یا پرستار خانگی افراد با نیاز پزشکی بالا در منزل را داشته باشند

  • باید مهارت کافی زبان در حد سی ال بی 5 را داشته باشند
  • حداقل یک دیپلم دبیرستان یا معادل آن را داشته باشند
  • توجه: تجربه ای که پرستاران قبلاً در کانادا تحت برنامه پرستار خانگی بدست آورده اند می تواند در زمان درخواست ، برای دریافت اقامت دائم کانادا حساب شود.

چه کسی می تواند به عنوان یک مراقب متقاضی مسیر موقت باشد؟

این برنامه جدید آزمایشی باعث می شود که پرستاران خانگی بتوانند به همراه خانواده خود به کانادا مهاجرت کرده و اقامت دائم کانادا را برای تمام اعضای خانواده خود دریافت کنند.

مجوز کار ارائه شده به پرستاران خانگی همراه با محدودیت شغلی است. این نوع مجوز کار به داوطلبان این فرصت را می دهد که کارفرمایان خود را مطابق میل خود تغییر دهند.

همسر متقاضی می تواند مجوز کار باز دریافت کند و فرزندان وابسته متقاضی می توانند برای اجازه تحصیل درخواست کنند..

شما می توانید از طریق دریافت مشاوره رایگان شرایط و اطلاعات تماس خود را وارد کرده تا مشاوران ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند و شرایط شما را برای مهاجرت بررسی کنند